DUOMAX

DUOMAX Makine açıklaması :

DUOMAX CNC serisi makineler , şekerleme ürünlerinin yelpazesini genişletmek isteyen, iki renkli bisküvi, doldurulmuş ve önceden süslenmiş üreticiler için ideal bir çözümdür.

Müşterinin ihtiyaçlarına bağlı olarak, DUOMAX’ın çeşitli sürümlerini sunuyoruz:

Duomax III

DUOMAX CNC serisi makineler şekerleme ürün gamını genişletmek isteyen üreticiler için ideal bir çözümdür.

genişlik        1120 mm              yükseklik           1410 mm               uzunluk          2045 mm
Kurulu güç  5 kW

Duomax

 

  • DUOMAX CNC S– esasen dolgulu veya önceden süslenmiş kek üretiminde kullanılır. Bu çözümün avantajı birçok dolum ve dekorasyon çeşidi kullanma imkânıdır.
  • DUOMAX CNC V – çeşitli pirinç nozulları kullanma imkânı sayesinde başlıca iki renkli bisküvinin birçok şekli ile üretilmesi için tasarlanmıştır.
  • DUOMAX CNC T – CreaLine tünel fırını veya Müşteri sobasıyla çalışmaya uyarlanmıştır.

 

DUOMAX serisi makinelerde benzersiz ve aynı zamanda akıllı servo sürücüler şeklinde dünyadaki bu tür ilk çözümlerden birini kullandık. Onların sayesinde, DUOMAX CNC yüksek hassasiyet ve çalışma verimliliği ile karakterizedir. Buna ek olarak, servo sürücüler çok yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık ile karakterizedir.

DUOMAX makineleri yarı-sert ve yarı katı hamurlar ile çalışacak şekilde adapte edilmiştir, örneğin:

  • kısa pasta
  • bazı zencefilli kek
  • beze
  • sünger kek
  • pasta kızarmış
  • hatmi
ICON
 Yenilikçi hermetik kafalar: iki (DUOMAX).
ICON
 Magazinli otomatik tabaka besleyici. Yüksek verimlilik ile, diğer kişiyi tabaka besleme işine koyma ihtiyacı ortadan kaldırır.
ICON
Çift kafalı bir katıdan yapılmış, ip uçlarına giden pastanın düz yüzeylerle karşılaşmaması, koninin yalnızca tüm yolu üstesinden gelmesi. Paslanmaz çelikten sağlam ve sabit yapı.
ICON
Eksantrik prensibiyle iki sütunlu masa kaldırma sistemi yapılır. Tablet kaldırma ve indirme (çeşitli yüksekliklerde kek üretimi için 1-10 cm) dijital ayarlama, herhangi bir yağlama gerektirmez, hafif çalışır ve hatasızdır.
ICON
 Spiral çentikler ve dönüş kontrollü paslanmaz çelik merdaneler. Bununla birlikte, en önemli avantajı boyutlarının ø115 olmasıdır. Bu çap, silindirlerin daha yavaş dönmesine ve böylece hamurun çekilmesine izin vermez.
ICON
Hasborg’un müşteriye ait makineye uzaktan bağlanması. Bu çözüm, müşteriye seyahat etmeden makineyi gerçek zamanlı olarak otomatik olarak tepki ve teşhis etmenizi sağlar.
ICON
 Bilyalı rulmanlar – bu çözüm sayesinde, makaralar hamurun yanlarından ısıtılmaz, çünkü makaralar düzgün şekilde mühürlenmiş paslanmaz yataklarda dönerler.
ICON
 Sanayi hatlarından transfer edilen “besleme modülü” sistemi, kafa yapımı.
ICON
 Özel öğütülmüş hamur yönlendirmeli şerit ve kalıplar, baştaki basıncı düşürür, bu sayede şekillendirme ipuçlarına daha hassas geçer.
ICON
 Yüksek performans.
ICON
Servo sürücüler, bu, bileşenlerin hızını, ömrünü ve hassasiyetini artıran eşsiz bir çözümdür.
ICON
Mitsubishi Electric tarafından desteklenmektedir.
ICONICON
 Elektronik ve dokunmatik panel basit ve kullanıcı dostu. Çok dilli menüye sahip panel, kendi tariflerini girme ve bunları SD karta kaydetme özelliğine sahiptir.

Kağıt besleyicide, kağıtlar zincirlerin üzerinde hareket ederek kemerlerden farklı olarak silinmez. 13 yaprak besleyiciye yerleştirilir ve makine tepsisinden toplar. Otomatik besleyici

Bezelye şeridi , saman

şerit bezelye Slomka

“Dize kesme” seçeneği

Bu seçenek, imal edilen ürünlerin şekillerinin seçiminde sınırsız olanaklar sağlar.

 

Tel-cut

“Anlık görüntü” seçeneği

Deklanşör seçeneği içinde zencefilli kurabiyeler ve çok miktarda doldurma içeren az pişmiş kurabiyeler üretmenizi sağlar. Yüksek verimlilik ile karakterizedir.

 

Deklanşör seçeneği