Jöle Makinesi

Jöle Makinesi olan Plurigel, ICB Technologies jelatin dağıtıcılarının yeni serisidir. Jelatin dağıtıcılar ürünü doğrudan kabın içinden aspire eder, jöle daha sonra makinenin içine yerleştirilmiş bir kazan ile ısıtılır.
ICB teknolojisi jelatin makineleri, dijital kontrol ile birleştirilmiş elektrikle ısıtılan boruları, jelatin püskürtme için ayarlanmış sıcaklığı optimum seviyede tutarlar.
Tüfeğe kadar ısıtılan boru makineleri jöle sorunsuz bir şekilde gün boyunca sprey sağlar.
Plurigel, jelatin püskürtme makineleri, her türlü ihtiyacı karşılayabilir. jelatin Plurigel 10 dağıtıcılar, Plurigel Plurigel 20 ve 30 farklı kombinasyon arasında seçim yapmak mümkün olduğu özelleştirilebilir: • 1tubo sıcak: 1 sıcak tüp jelatin makinesi bir anda bir jelatin tipi dağıtmak için yarar.
• 2 hot tubs: İki jakarlı küvet bulunan jelatin makinesi, iki operatörün aynı anda jöleyi püskürterek iki farklı jöle türü sağlar.
• 1 Sıcak Küvet ve 1 Soğuk: Bir operatör sıcak tüplü tabancayla jelatin dağıtabilir ve aynı zamanda ikinci bir operatör tabancayı banyolar için kullanabilir.

Boyutlar: 480x500x500 mm.

Ağırlık: 50 Kg.

Gerilim: 110/240 V

Güç: 2800 Watt

Basınç: 0.5 ila 3.5 atm arasında ayarlanabilir.

Teslimat Kapasitesi: 700 cc / dak.

__________________________________________________________________________________________

Tartalet Makinesi

  Tartalet Makinesi;Cook-Matic, tartlet profesyonel bir makinedir. İki tablanın birleşimi ile Cook-Matic, çeşitli şekil ve boyutlarda, istediğiniz gibi doldurulmaya ve dekore edilmeye […]