Retardasyon

Retardasyon

Retarder geçirmezlik hücreleri, gece işyerini ortadan kaldırmaya veya azaltmaya izin verdiği için, mayalanmış ürünler üretildiği pastacılık, fırın ve pizzacılar laboratuvarlarında yararlı ve vazgeçilmez bir araçtır.
Mayaların fermentasyon aktivitesini bloke ederler veya yavaşlarlar, hamuru bu durumdayken maksimum 72 saat tutarlar ve fermantasyon aşamasını program tarafından belirlenen zamanda otomatik olarak başlatırlar.

Duvarlar, çatılar ve kapı tarafları sp. Paneller ile inşa edilmiştir. 60 mm iç ve dış yüzey, plastik alüminyumdan imal edilmiştir.
Fenolik reçinenin klimalı zemini, yerdeki yoğunlaşmayı önleyerek enerji tasarrufu sağlar.
Her bir sistem türüne göre özelleştirilmiş ve
paslanmaz çelik kanal ile komple fan hız varyatörlü havalandırmalı soğutma homojen bir hava dağılımı garantisi vermektedir.
Hava akışını düzenleme imkânı.
Enjeksiyonlu buhar jeneratörü sayesinde güçlü yoğunlaşma azalması (110 °)
Sıcaklık, nem, havalandırma ve buz çözme döngülerinin programlanması ve kontrolü için 4.3 “renkli dokunmatik ekran; otomatik program, döngü başına nem ve sıcaklık seçebileceğiniz her biri için 5 faz ayarlamanızı sağlar. İlgili sıcaklık ve nem probları, koruma sigortaları, fanları çalıştırmak için kontaktörler, buharlaştırıcılar için egzoz dirençleri.