Triomax Premium

Triomax Premium cnc makinesi, endüstriyel hattın teknolojik hattında çalışan tamamen profesyonel bir cihazdır. Güvenilir bir şekilde çalışacak şekilde oluşturulmuş ve tasarlanmıştır.

 

Triomax - Premium
Triomax Premium  Makine, doğrudan şerit tünel fırın ya da kesici durumda tevzi bisküvi olup, burada, kendi transporterek sahip kek dağıtan kesilir ve ancak o zaman fırının bant üzerine inmesine izin verilir.. Triomax Premium, Lenze Almanya’nın yüksek kaliteli bileşenleriyle karakterize edilen bir cnc makinedir. 

Bağımsız olarak kontrol edilen 7 servo motora sahiptir. Her iki hamur tankında da çift dozajlama sistemi.
Haznelerin her birinde iki adet daha makaralı sistem var. İlk set, hamurun kafasının merkezine ve ikinci silindir takımının özel olarak öğütülmüş çıkışlarına tanıtır.
İkinci set, doğru miktarda hamuru tünel fırın bandına dozlar. Bu sistem daha hassas dozlamayı sağlar ve verimliliği arttırır.
Cihaz ayrıca sıvı ve yarı sıvı dolum için dişli silindirlere sahip ayrı bir kafaya sahiptir.
Çerezleri düzleştiren bir haddeleme pimi, damgalama için bir mekanizmayla donatılmış olabilir, aksi takdirde doldurulmuş bisküvileri bastırabilir.
Anlık görüntü veya dolma pasta kırpma ve şekillendirme sistemi. Bu sistemle yapılan çerez kesimi, dolumu doldurur ve top şekilli veya çubuk şeklindeki bir kurabiye oluşturur.
Bir ve iki renkten çeşitli şekillerde düz kek üretimi için dize kesme sistemi.